Úvodní strana Aktuality

Nábor mladých hasičů Tisk Email
Mládež
Čtvrtek, 23 Duben 2020 22:16

Vážení rodiče a hlavně mladí zájemci,

nábor nadále pokračuje, jen s ohledem na současnou situaci musíme plánovanou informativní schůzku posunout na dobu pokoranovirovou.

Jakmile se objeví informace ohledně uvolnění zákazů, budeme Vás informovat na mailu nebo telefonním čísle.

Abychom mohli alepoň nějak přispět, uvádíme odkaz z webu SHČMS, kde můžete najít trochu námětů pro činnosti doma https://www.dh.cz/index.php/spolecnik?start=30

Přejeme hodně zdraví, ať se můžeme co nejdříve potkat.

Hasičský bál a dětský karneval 2020 Tisk Email
Pátek, 13 Březen 2020 14:02

Děkujeme všem, kteří nás podpořili svojí přítomností na hasičském bále, a především hojnou účastí na dětském karnevale.

Velké poděkování patří i městu Rovensko pod Troskami za zapůjčení sálu, a také samozřejmě všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci obou akcí.

Letošním karnevalem provázeli pestrobarevný šašek a duo Pat a Mat. Jak si mnozí všimli, nemohli jsme všechny tři vidět pohromadě, protože šaška i Pata skvěle ztvárnila Vendula Mazánková, a v době změny převleků se o zábavu zvládl bravurně postarat Pat v podání Jiřího Bímy. Oběma jim za jejich úctyhodné nasazení velmi děkujeme.

undefined.png

ČARODĚJNICE 2020 Tisk Email
Čtvrtek, 23 Duben 2020 14:09

Vzhledem ke stávající situaci a nařízení vlády jsme nuceni posunout na zatím neurčený termín Tradiční pálení čarodějnic. Tuto akci zorganizujeme hned, jak to bude možné pod názvem "Netradiční pálení čarodějnic".

Nábor mladých hasičů Tisk Email
Mládež
Pondělí, 24 Únor 2020 09:53

Více článků...