Úvodní strana Mládež - děti
Mládež
Nábor mladých hasičů Tisk Email
Čtvrtek, 23 Duben 2020 22:16

Vážení rodiče a hlavně mladí zájemci,

nábor nadále pokračuje, jen s ohledem na současnou situaci musíme plánovanou informativní schůzku posunout na dobu pokoranovirovou.

Jakmile se objeví informace ohledně uvolnění zákazů, budeme Vás informovat na mailu nebo telefonním čísle.

Abychom mohli alepoň nějak přispět, uvádíme odkaz z webu SHČMS, kde můžete najít trochu námětů pro činnosti doma https://www.dh.cz/index.php/spolecnik?start=30

Přejeme hodně zdraví, ať se můžeme co nejdříve potkat.

Nábor mladých hasičů Tisk Email
Pondělí, 24 Únor 2020 09:53

Krajské kolo hry Plamen a soutěže dorostu Tisk Email
Pátek, 12 Červen 2015 00:00
Tentokát vyšlo krajské kolo na náš okres a celé se konalo na stadionu v Semilech. I přes úmorné vedro a několik menších úrazů byly k vidění velice kvalitní výkony a soutěžící i rozhodčí si zaslouží velkou pochvalu.

Plamen Tisk Email
Sobota, 30 Květen 2015 00:00
Letošní soutěž se konala v Nedaříži. Naše družstvo se umístilo na 22.místě.

Závod hasičské všestrannosti Tisk Email
Sobota, 18 Říjen 2014 00:00

Letošní ZPV se konal ve Vysokém n. Jiz. v lyžařském areálu Šachty. Naše družstva se v kategorii starší umístila na 14. a 44. místě.

Strana 1 z 4
© 2020 SDH Rovensko p.Tr., Založeno na systému Joomla!, Původní design SiteGround, Webmaster Saady