Úvodní strana Mládež - děti Závod hasičské všestrannosti
Závod hasičské všestrannosti Tisk Email
Sobota, 19 Říjen 2013 00:00

Ráno 19. října slibovalo krásný den a my vyrazili s dětmi do Bukoviny u Čisté na ZHV. Počasí se opravdu vyvedlo a už druhý rok po sobě jsme si při "braňáku" užívali sluníčko. Počasí bohužel nebylo tak krásné o týden dříve a to se podepsalo na nemocnosti našich mladých členů. Pro samotný závod jsme tak měli k dispozici 9 dětí, ze kterých jsme udělali 2 týmy, oba v kategorii starší.

Starší a zkušenější družstvo se umístilo na 14. místě (až na trestné ze šplhu to bylo na pochvalu), druhý tým měl bohužel méňě zkušeností a hlavně chybějící pátý člen znamenal značnou várku trestných bodů navíc, proto byli až na 38. místě (rozhodně si ale závod neužili nijak hůř než ostatní). Družstev v kategorii starších bylo celkem 42 a umístěním "Ačka" na 14. místě máme dobrou výchozí pozici pro jarní část hry Plamen.

 

http://oshsemily.cz/dokumenty-ke-stazeni/doc_download/683-vysledky-zavodu-pozarnicke-vsestrannosti-bukovina-2013

http://sdh-rovensko.cz/index.php/fotogalerie/category/119-branny-zavod-bukovina

 

 
© 2020 SDH Rovensko p.Tr., Založeno na systému Joomla!, Původní design SiteGround, Webmaster Saady