previous arrow
next arrow
Slider

Pálení čarodějnic

plen arodjnic 2020 sdh rovensko pod troskami-page-0 1.jpg

Hasičský bál a dětský karneval 2020

Děkujeme všem, kteří nás podpořili svojí přítomností na hasičském bále, a především hojnou účastí na dětském karnevale. Velké poděkování patří i městu Rovensko pod Troskami za zapůjčení sálu, a také samozřejmě všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci obou akcí. Letošním karnevalem provázeli pestrobarevný šašek a duo Pat a Mat. Jak si mnozí všimli, nemohli jsme všechny tři vidět pohromadě, protože šaška i Pata skvěle ztvárnila Vendula Mazánková, a v době změny převleků se o zábavu zvládl bravurně postarat Pat v podání Jiřího Bímy. Oběma jim za jejich úctyhodné nasazení velmi děkujeme.

undefined.png

Výroční valná hromada

Výroční valná hromada se konala 7. prosince 2013 v sálu Radnice. Na schůzi nás uvítal starosta sboru bratr Jan Šourek st., zpávu za rok 2013 přečetl bratr Jindřich Slavík st., zprávu revizní komise měl na starost bratr Zdeněk Borovička, za návrhovou komisi vystoupil bratr Jiří Bíma st.. Kulturní program s dětmi si připravila sestra Kateřina Matysová a výroční zprávu dětí přednesli Matyáš Drapák a Simona Víchová.

Mezi hosty jsme přivítali starostku města sestru Zdeňku Nejedlou, za HZS LK plukovníka Zdeňka Borovičku, za územní odbor Semily nadporučíka Jakuba Otmara. Zástupcem okrskového výboru na VVH byl letos jeho starosta Petr Hýbl, své zástupce zde měly sbory Karlovice, Ktová, Křečovice, Hrubá Skála, Troskovice a Hnanice.

Vedení sboru předalo medaile za věrnost, starosta v závěru schůze poděkoval členům za jejich aktivní práci a také "nečlenům", kteří nezištně pomáhají celý rok.

 

deti.jpg

vvh2013.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.709313665745939.1073741832.100000019368818&type=1

Brigáda - Oprava střechy na staré hasičárně

Když už, tak už. Na sobotu 19. 10. byli opět povoláni silní muži a opravovala se tentokrát střecha, která sice do té doby plnila funkci odvětrávací, ne už tak krycí (spíš zatékací).

Chlapi si mákli a střecha září novotou.

P. S. : Aby to nevypadalo, že se při brigádách vyžadují jen silní muži a ženy se tím diskriminují, musíme uvést, že se kluci o práci rozdělili a na ženský zbyly kýble a hadry při úklidu po malování a výměně oken  :-)

 

strecha