Slide 1
Slide Two
Slide Three
previous arrow
next arrow

Výroční valná hromada

Výroční valná hromada se konala 7. prosince 2013 v sálu Radnice. Na schůzi nás uvítal starosta sboru bratr Jan Šourek st., zpávu za rok 2013 přečetl bratr Jindřich Slavík st., zprávu revizní komise měl na starost bratr Zdeněk Borovička, za návrhovou komisi vystoupil bratr Jiří Bíma st.. Kulturní program s dětmi si připravila sestra Kateřina Matysová a výroční zprávu dětí přednesli Matyáš Drapák a Simona Víchová.

Mezi hosty jsme přivítali starostku města sestru Zdeňku Nejedlou, za HZS LK plukovníka Zdeňka Borovičku, za územní odbor Semily nadporučíka Jakuba Otmara. Zástupcem okrskového výboru na VVH byl letos jeho starosta Petr Hýbl, své zástupce zde měly sbory Karlovice, Ktová, Křečovice, Hrubá Skála, Troskovice a Hnanice.

Vedení sboru předalo medaile za věrnost, starosta v závěru schůze poděkoval členům za jejich aktivní práci a také "nečlenům", kteří nezištně pomáhají celý rok.

 

deti.jpg

vvh2013.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.709313665745939.1073741832.100000019368818&type=1