29.8. pořádá SDH Křečovice II. ročník MEMORIÁLU VLADIMÍRA KUBÁTA

Bohužel se nám nepodařilo sestavit družstvo, ale pojedeme se na jejich akci alesoň podívat.

sdh křečovice memoriál kubáta 2020

Výročí 130 let SDH Libunec

29.8.2020 vystavíme svěřený župní prapor při příležitosti oslav 130 let SDH Libunec a 630 let obce.
plakát 130 let sdh libunec

Hasičský bál a dětský karneval 2020

Děkujeme všem, kteří nás podpořili svojí přítomností na hasičském bále, a především hojnou účastí na dětském karnevale. Velké poděkování patří i městu Rovensko pod Troskami za zapůjčení sálu, a také samozřejmě všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci obou akcí. Letošním karnevalem provázeli pestrobarevný šašek a duo Pat a Mat. Jak si mnozí všimli, nemohli jsme všechny tři vidět pohromadě, protože šaška i Pata skvěle ztvárnila Vendula Mazánková, a v době změny převleků se o zábavu zvládl bravurně postarat Pat v podání Jiřího Bímy. Oběma jim za jejich úctyhodné nasazení velmi děkujeme.

undefined.png