Slide 1
Slide Two
Slide Three
previous arrow
next arrow

Mládež v Pasekách nad Jizerou

Jako odměnu za celoroční práci v oddíle mladých hasičů, náš sbor zorganizoval víkendový pobyt pro mladé hasiče na horách v Pasekách nad Jizerou.

 

Vyrazili jsme už v pátek ráno 12. 3. abychom si to stihli co nejvíce užít. Ti co měli sebou lyže jezdili na sjezdovku, kdo měl běžky mohl využít běžecké tratě a ostatní jen tak bobovali a stavěli sněhuláky na stráni za chalupou. Do rána na sobotu napadl čerstvý sníh a chumelilo i celou sobotu a neděli ale to nám moc nevadilo. Večery jsme pak trávili různými hrami a soutěžemi. Nechyběla ani diskotéka a stezka odvahy. Hry pro mládež vymyslely a zajišťovaly dorostenky, za což jim patří veliký dík. Ani hlady jsme zde nestrádali, vařili nám osvědčení kuchaři a vždy bylo co zakousnout. V neděli po obědě jsme se vraceli domu a už jsme vymýšleli, jak naplánujeme příští ročník. Ve fotogalerii budou brzy fotografie z této akce.